Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4538
Stary 08.08.2011, 08:17
kot napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście piłka jest nieobliczalna i można się potknąć, ale i tak dla mnie Vlackx z Maaskantem, to najlepszy ruch Cupiała od czasu zakupu Wisły.
Tez jestem pełen podziwu dla tej dwójki bo z informacji, które do nas docierają wynika, że nie wydają znacząco więcej na transfery niż poprzednicy a jednak drużyna nieco podniosła swoja wartość piłkarską.
Maskant to bardzo ambitny gość i widać że nie traktuje swojej pracy ja pańszczyznę lecz jako szansę na wypromowanie się i objęcie później jakiejś znanej firmy.
Nie byłbym sobą gdybym jednak nie wrzucił łyżki dziekciu do tej beczki miodu:
- na tle ligowym nie wyglądamy wiele lepiej niż w ostatnich latach
- mieliśmy trochę szczęścia w Łoweczu
- nie gramy zbyt widowiskowo a Maskant jest bardzo zachowawczy,
- niepokoi mnie zachwianie proporcji między Wiślakami a stranierri (tu nie chodzi tylko o narodowość) chodzi o utożsamianie się klubem jego tradycjami a nie jedynie z kwotą na kontrakcie . Ja wiem trzeba iść z duchem czasu ... może ja jestem nienowoczesny ale co to za polski klub bez Polaków lub choćby takich pilkarzy jak Cantoro
Hasło że w Polsce nie ma dobrych piłkarzy do mnie nie przemawia jak widzę np Borusię Dortmund .....
Dlaczego kilka szans dostaje Nunez (moim zdaniem średni zawodnik) a prawie w ogóle nie dostaje ich Garguła podobnie Bidon i Boguski. Nie twierdzę że obaj Polacy są lepsi od Nuneza czy Bitona ale twierdzę że nie wie tego też trener bo nie sprawdza. No chyba że jakieś testy wydolnościowe mają fatalne albo na treningach notorycznie nie trafiają w piłkę ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 08.08.2011 o godz. 08:20.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując