Wyświetl pojedynczy post
bonzaj
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4537
Stary 08.08.2011, 07:52
Co do znajomości marki Wisły za granicą. Byłem tydzień w Czarnogórze i sporo jeździłem na stopa i zawsze rozmowa schodziła na football i WSZYSCY kojarzyli Wisłę Kraków. A jeden koleś fan Partizana to już w ogóle się orientował doskonale
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez bonzaj : 08.08.2011 o godz. 07:53.
Odpowiedz cytując