Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
bonzaj
Member
Od: 06.2011
Offline
#
4537
08.08.2011, 07:52
Co do znajomości marki Wisły za granicą. Byłem tydzień w Czarnogórze i sporo jeździłem na stopa i zawsze rozmowa schodziła na football i WSZYSCY kojarzyli Wisłę Kraków. A jeden koleś fan Partizana to już w ogóle się orientował doskonale
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez bonzaj : 08.08.2011 o godz. 07:53.
bonzaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bonzaj
Znajdź inne posty napisane przez bonzaj