Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
doodi
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5773
Stary 08.08.2011, 07:31
taiszo napisał(a):
Chciałbym pójść na sektor rodziny z moją siostrzenicą na mecz z Apoel-em. Siostrzenica przyjechała z USA i nie ma polskiego obywatelstwa (czyt. nie ma PESEL-u). Czy jest możliwość aby siostrzenica weszła ze mną na stadion na podstawie paszportu? Chodzi mi tylko o ten mecz z Nikozją , a nie ligowy. Z góry będę wdzięczny za pomoc , bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat sprzedaży biletów dla obcokrajowców.
Kupując dla niej bilet musisz podać jej imię, nazwisko, datę urodzenia, narodowość oraz numer i rodzaj dokumentu.
Odpowiedz cytując