kot napisał(a):

|
.Oczywiście piłka jest nieobliczalna i można się potknąć, ale i tak dla mnie Vlackx z Maaskantem, to najlepszy ruch Cupiała od czasu zakupu Wisły.
|
Heh od jakiegos czasu mam podobna opinie.
Valckx pokazuje jak powinno wygladac porzadne zarzadzanie i prowadzenie klubu o czym u nas dawno juz zapomniano.
tez uwazam ze duet Holendrów to chyba najlepszy wybór Cupiała odkad kupil nasz klub.