Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4536
Stary 08.08.2011, 02:00
kot napisał(a):Wyświetl post
.Oczywiście piłka jest nieobliczalna i można się potknąć, ale i tak dla mnie Vlackx z Maaskantem, to najlepszy ruch Cupiała od czasu zakupu Wisły.


Heh od jakiegos czasu mam podobna opinie.

Valckx pokazuje jak powinno wygladac porzadne zarzadzanie i prowadzenie klubu o czym u nas dawno juz zapomniano.

tez uwazam ze duet Holendrów to chyba najlepszy wybór Cupiała odkad kupil nasz klub.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując