Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50803
Stary 08.08.2011, 01:01
Zwariowałem czytając wypowiedzi co po niektórych. Z ciekawości aż wszedłem na stronę SKWK aby przeczytać ten wpis. Najbardzie denerwujące jest to, że pod każdym tekstem jest informacje, że to opinia autora. Czyli każdy może pisać bzdury i wysłać do SKWK z nadzieją na jej umieszczenie Dla czego autor artykułu czy też SKWK w jakimś komentarzu nie piętnuje zachowania kibica. A opinia, że "Kibice co zrozumiałe - nie zgadzają się z decyzją arbitra. Najgłośniej protestują Ci zgromadzeni za bramką, w której pierwszej połowie stał Adam Stachowiak. Na murawę zaczynają lecieć przedmioty - butelki, a nawet telefony komórkowe" jest niczym innym jak przyzwoleniem na takie zachowanie bo potępienia tam nie widzę.
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując