Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
4535
08.08.2011, 00:26
Kryniu to wzruszające. Wiem, że to brzmi jak ironia, ale to prawda, a nie ironia. Mnie taka historia zmotywowała na milion procent. Mam nadzieję, że Maaskant podobnie zmotywuje piłkarzy!
nicolas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nicolas
Znajdź inne posty napisane przez nicolas