Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2435
Stary 08.08.2011, 00:23
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
szprotson naprawdę nie wiesz co ma sponsor tytularny do nazwy stadionuTo zajrzyj do regulaminu konkursu.WiślakMyślenice możliwe że nie ma bo Legia tak jak Wisła czeka na nowe stroje.Zresztą to zależy co dokładnie było w tej umowie Legii z Pepsi.Czasem sponsor tytularny stadionu może reklamować się na strojach np. Rebook i Botlon .Na Rebook stadium piłkarzer Boltonu grają z reklamą właśnie Reeboka na strojach.temat zamknięty
JOSE można mnożyć przykłady, które nie spełniają założeń Twojej teorii - choćby Allianz Arena i T-moblie na koszulkach.
Sponsor strategiczny klubu zazwyczaj nie ma nic do sponsora tytularnego stadionu.

Jeżeli chodzi o Legię to nie możemy porównywać jej przypadku z naszym ponieważ z tego co mi wiadomo my na razie nie jesteśmy operatorem stadionu przy R22 a tylko go wynajmujemy. Legia jest operatorem stadionu i pobiera opłaty z jego działalności jak również pokrywa wszelkie koszty jego utrzymania plus koszty najmu (czynsz).
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując