JOSE można mnożyć przykłady, które nie spełniają założeń Twojej teorii - choćby Allianz Arena i T-moblie na koszulkach.
Sponsor strategiczny klubu zazwyczaj nie ma nic do sponsora tytularnego stadionu.
Jeżeli chodzi o Legię to nie możemy porównywać jej przypadku z naszym ponieważ z tego co mi wiadomo my na razie nie jesteśmy operatorem stadionu przy R22 a tylko go wynajmujemy. Legia jest operatorem stadionu i pobiera opłaty z jego działalności jak również pokrywa wszelkie koszty jego utrzymania plus koszty najmu (czynsz).