|
Pochodzę z okolic Biłgoraja( Lubelszczyzna gdzieś wyżej i bardziej na wschód od Krakowa) i rozmawiam codziennie z ludźmi którzy mówią o Wiśle jak prawie o reprezentacji. Wisła jest na topie, o tym się mówi. Normalni ludzie którzy nie oglądają ekstraklasy i nie interesuję( nie tak jak my) naszą ligą zaczynają mówić w stylu: Wygramy, Apoel jest do przejścia, NASI muszą wygrać. Nawet nie wiecie ile sprawia mi kibicowi Wisły przyjemności kiedy tacy ludzie daleko od Krakowa mówią o nas miłe słowa. Awans to ligi Mistrzów do nie tylko priorytet ale to coś na co wszyscy Polacy czekamy od lat. Klub który pierwszy to zrobi zapisze się w kartach historii i mam nadzieję że pierwszym tym klubem będzie Wisła.
Ostatnio edytowane przez Kryniu : 08.08.2011 o godz. 00:30.
|