Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2434
Stary 07.08.2011, 23:47
Fiti napisał(a):Wyświetl post
W obecnych koszulkach nie podoba nam się to że:
1. Są to zwykłe masówki...
2. Nie ma białej gwiazdy
3. Mamy nowy sezon powinny być już nowe stroje, bo nowe stroje ma już 3/4 klubów świata
Ja tam widzę Białą Gwiazdę... No, ale nie od dziś wiadomo, że mam wadę wzroku.
.
Odpowiedz cytując