Fiti napisał(a):

W obecnych koszulkach nie podoba nam się to że:
1. Są to zwykłe masówki...
2. Nie ma białej gwiazdy
3. Mamy nowy sezon powinny być już nowe stroje, bo nowe stroje ma już 3/4 klubów świata
|
Ja tam widzę Białą Gwiazdę... No, ale nie od dziś wiadomo, że mam wadę wzroku.