Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10801
Stary 07.08.2011, 23:45
Trudno tak oceniać po jednej/dwóch kolejkach ale spróbuję: Wszołek, Olkowski, Możdżeń i Kupisz (choć tu gorzej bo w poprzedniej kolejce nie pokazywał, żeby był zawodnikiem na Wisłę). Żyro jeszcze pokazywał się ponoć dobrze w Legii.

Odpowiedz cytując