Uran235 napisał(a):

Ja Wam powiem, że ten Dino Baggio to jest dopiero szmata, przez niego w pucharach grać nie mogliśmy!
Tak serio, to zarzucanie czegoś Stachowiakowi w tej sytuacji, to w najlepszym wypadku bronienie chamstwa i głupoty.
|
Dokładnie, przecież dostał tylko NOŻEM w głowę. Powinien z nim dalej grać, a nie zgłosił sędziemu, konfident jeden. Donosiciel i tyle.