Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50802
Stary 07.08.2011, 23:14
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Ja Wam powiem, że ten Dino Baggio to jest dopiero szmata, przez niego w pucharach grać nie mogliśmy!
Tak serio, to zarzucanie czegoś Stachowiakowi w tej sytuacji, to w najlepszym wypadku bronienie chamstwa i głupoty.
Dokładnie, przecież dostał tylko NOŻEM w głowę. Powinien z nim dalej grać, a nie zgłosił sędziemu, konfident jeden. Donosiciel i tyle.
Odpowiedz cytując