Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50800
Stary 07.08.2011, 22:42
.......icie totalne głupoty,wyluzujcie zajarajcie sobie jakiegoś majeranku czy coś bo Wam żyłka pęknie przez jakiegoś noname`a ze Śląska
Odpowiedz cytując