Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
Od: 10.2008
Offline
#
50800
07.08.2011, 22:42
.......icie totalne głupoty,wyluzujcie zajarajcie sobie jakiegoś majeranku czy coś bo Wam żyłka pęknie przez jakiegoś noname`a ze Śląska
tomas_n
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomas_n
Znajdź inne posty napisane przez tomas_n