Greeg napisał(a):

|
Nie pisuję już na tym forum bo pod względem kibicowskim sięga często dna. Stachowiak to konfident i skur*****, niech nikt z normalnyych kibicow u nas nigdy o tym nie zapomina.
|
Chłopie, czy chęć bycia 'kumatym' wypaliła ci mózg? Ktoś rzucał w niego NOŻEM. JEBANYM NOŻEM! Może miał się jeszcze odwrócić i namalować sobie na ryju tarczę, żeby się lepiej rzucało następnymi? Myśl trochę.