Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10797
Stary 07.08.2011, 22:25
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Nie pisuję już na tym forum bo pod względem kibicowskim sięga często dna. Stachowiak to konfident i skur*****, niech nikt z normalnyych kibicow u nas nigdy o tym nie zapomina.
Chłopie, czy chęć bycia 'kumatym' wypaliła ci mózg? Ktoś rzucał w niego NOŻEM. JEBANYM NOŻEM! Może miał się jeszcze odwrócić i namalować sobie na ryju tarczę, żeby się lepiej rzucało następnymi? Myśl trochę.

Odpowiedz cytując