delukas96 napisał(a):

No wiem, ale chodziło mi, że w fazie grupowej Sorki, nie doprecyzowałem.
|
Tak czy owak abstrahując od czepialstwa dotyczącego budowy, przecież chyba każdy o tym marzy. A jest to marzenie całkiem realne do spełnienia więc po co w ogóle porównywać LM do LE... dwa bardzoooo odległe światy.Miejmy nadzieję że Wisła spełni nasze marzenia.