delukas96 napisał(a):

|
Na R22 hymnu LM możesz nie usłyszeć długie lata, z tego powodu, że nawet jeśli teraz awansujemy (oby!) to prawdopodobnie nie będziemy grać u siebie. Stadion musi być skończony. A wiadomo, że nasz szanowny prezydent Jacek M. jest kibicem pasiastych, więc Wiśle ułatwiał nie będzie...
|
I tu bladzisz kolego

hymn LM uslyszy na Reymonta juz w srode za tydzien
