Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4528
Stary 07.08.2011, 22:18
delukas96 napisał(a):Wyświetl post
Na R22 hymnu LM możesz nie usłyszeć długie lata, z tego powodu, że nawet jeśli teraz awansujemy (oby!) to prawdopodobnie nie będziemy grać u siebie. Stadion musi być skończony. A wiadomo, że nasz szanowny prezydent Jacek M. jest kibicem pasiastych, więc Wiśle ułatwiał nie będzie...
I tu bladzisz kolego hymn LM uslyszy na Reymonta juz w srode za tydzien
Odpowiedz cytując