Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4527
Stary 07.08.2011, 22:18
delukas96 napisał(a):Wyświetl post
Na R22 hymnu LM możesz nie usłyszeć długie lata, z tego powodu, że nawet jeśli teraz awansujemy (oby!) to prawdopodobnie nie będziemy grać u siebie. Stadion musi być skończony. A wiadomo, że nasz szanowny prezydent Jacek M. jest kibicem pasiastych, więc Wiśle ułatwiał nie będzie...
Czy IV runda nie odbywa się przypadkiem przy hymnie LM i flagą na środku
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując