Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4526
Stary 07.08.2011, 22:15
bonzaj napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, wyobraźcie sobie : wtorek, środa 20.45... na afiszu Wisła - MU , oglądalność na całym świecie miliony kibiców.
.
Człowieku .... ąz chce to zobaczyć! Mam nadzieję, że to ten sezon!
Odpowiedz cytując