Awe napisał(a):

Dwa krótkie pytania:
1. Proszę o przykład mniej honorowego zachowania niż rzucenie czymś komuś w plecy, zupełnie anonimowo z tłumu, w czasie gdy ta osoba jest w pracy i nie może się bronić. Szczyt honoru i odwagi.
2. Co miał zrobić Stachowiak, żeby uzyskał szacunek ludzi ulicy?
|
OT:
Ad 1 To jest inna logika. Z ciekawości zajrzałem na stronę SKW i Czytam co piszą. Nawet komentować mi się tego nie chce co tam przeczytałem. Ogólnie to w pewnych kręgach, w tym kręgu również, doniesienie do władzy jest nie do zaakceptowania a tak traktują zachowanie Stachowiaka - doniósł arbitrowi i cały 'C' ukarali.
Ad 2
Paradoksalnie patrząc po komentarzach - dostać w plecy, być twardym i nawet nie miałknąć.
A tak już wracając do wątku to osobiście liczę na to iż sytuacja powróci do normy i o transferach decydował będzie Stan/Trener bramkarzy a nie SKWK.
Pozdro