Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50799
Stary 07.08.2011, 22:12
Awe napisał(a):Wyświetl post
Dwa krótkie pytania:
1. Proszę o przykład mniej honorowego zachowania niż rzucenie czymś komuś w plecy, zupełnie anonimowo z tłumu, w czasie gdy ta osoba jest w pracy i nie może się bronić. Szczyt honoru i odwagi.
2. Co miał zrobić Stachowiak, żeby uzyskał szacunek ludzi ulicy?
OT:
Ad 1 To jest inna logika. Z ciekawości zajrzałem na stronę SKW i Czytam co piszą. Nawet komentować mi się tego nie chce co tam przeczytałem. Ogólnie to w pewnych kręgach, w tym kręgu również, doniesienie do władzy jest nie do zaakceptowania a tak traktują zachowanie Stachowiaka - doniósł arbitrowi i cały 'C' ukarali.

Ad 2
Paradoksalnie patrząc po komentarzach - dostać w plecy, być twardym i nawet nie miałknąć.

A tak już wracając do wątku to osobiście liczę na to iż sytuacja powróci do normy i o transferach decydował będzie Stan/Trener bramkarzy a nie SKWK.

Pozdro
Odpowiedz cytując