|
To ja tylko w temacie czy LM czy LE... I co jest bardziej 'opłacalne'
Usłyszeć hymn LM na R22. BEZCENNE.
Ludzie, wyobraźcie sobie : wtorek, środa 20.45... na afiszu Wisła - MU , oglądalność na całym świecie miliony kibiców. To jest prawdziwa piłka a nie marzenie z platformy N.
Przed nami APOEL i ten mecz jest najważniejszy ale jak ktoś pisze że LE go zadowala to wydaje mi się że podświadomie się broni przed ewentualnym rozczarowaniem. Szansa jest jak przed każdym meczem. Trzeba walczyć i dać z siebie wszstko a jak będzie to się okaże bo to jest sport.
Powód: Literówki
Ostatnio edytowane przez bonzaj : 07.08.2011 o godz. 22:09.
|