nicolas napisał(a):

|
A propo odskakiwania resztom zespołów ekstraklasy na lata świetlne pod względem finansowym. Ja mam takie pytanie związane z pucharami, w których Wisła będzie grała. W zeszłym roku Lech Poznań grał w grupie. Dostał podobno, mnóstwo kasy (oczywiście jak na polskie warunki) za każdy mecz, za każdy punkt. Dodatkowo wpływy z biletów. Dodatkowo Lech zarobił na transferach, m. in. Lewandowskiego (5 mln euro), Murawskiego, Peszki. Ja się pytam - gdzie są te pieniądze? Rozpłynęły się. Ta sprawa mnie bardzo nurtuje, a jest związana z grą w pucharach, a więc po części z Wisła. Lech teraz stawia na młodzież, bo mówią (nieoficjalnie), że sytuacja finansowa nie jest za ciekawa. Gdzie są te pieniądze? O co tu chodzi?
|
Jak to o co chodzi? Przecież już 10 raz murawę wymieniają

To musi kosztować
