Awe napisał(a):

Dwa krótkie pytania:
1. Proszę o przykład mniej honorowego zachowania niż rzucenie czymś komuś w plecy, zupełnie anonimowo z tłumu, w czasie gdy ta osoba jest w pracy i nie może się bronić. Szczyt honoru i odwagi.
2. Co miał zrobić Stachowiak, żeby uzyskał szacunek ludzi ulicy?
|
I to powinno zamknąć temat. Trybuny nie zamknięto przez Stachowiaka, tylko jakiegoś debila który posunął się za daleko.
A zasady świata kibicowskiego nie obowiązują piłkarzy.