Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10795
Stary 07.08.2011, 21:43
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Nie pisuję już na tym forum bo pod względem kibicowskim sięga często dna. Stachowiak to konfident i skur*****, niech nikt z normalnyych kibicow u nas nigdy o tym nie zapomina.
Pisząc "normalni kibice" masz na myśli debili rzucających nożami w przeciwników?
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując