Greeg napisał(a):

|
Nie pisuję już na tym forum bo pod względem kibicowskim sięga często dna. Stachowiak to konfident i skur*****, niech nikt z normalnyych kibicow u nas nigdy o tym nie zapomina.
|
Pisząc "normalni kibice" masz na myśli debili rzucających nożami w przeciwników?