|
No i pozostaje się zaśmiać.
Cracovia za swój kurnik płaci 6 mln zł + 1 mln do budzetu miasta. Czyli ponad dwukrotnie mniej za prawie 33 tysięcznika + kasa z operatora do nazwy (kolejne kilkanście mln zł) idzie na Legii.
Aż się boje ile krzykną za stadion Wisły.. pozostaje Warszawiakom pozazdrościć z bólem serca. Stadion rzeczywiscie będzie przynosił zyski i to spore.. Ciach bo nie temat o stadionach.
Ostatnio edytowane przez CH. : 07.08.2011 o godz. 21:40.
|