Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15475
Stary 07.08.2011, 21:32
Panowie, czy wam też podczas meczu Craxy z Legią okrzyki z trybun wydawały się takie jakby zniekształcone? To co robi LivePark to woła o pomstę do nieba. Albo im dźwięk nie działa, albo z obrazem coś nie tak, albo jakiś inny kwiatek...
Co do samego meczu to Legia miała farta, ale według mnie zagrała dobre spotkanie. Dużo szybkiej gry, ciekawie wyprowadzane kontry.
Co do żydków to jedyny, który się tam wyróżnia to Ntibazonkiza i czasami Suvorov. Tak to ta drużyna nie istnieje. Teraz dla nich ciekawy terminarz. 2 wyjazdy. Do Gdańska na nowo otwarty stadion PGE Arena, napewno Lechia za chuja nie będzie chciała przegrać tego meczu i do Białegostoku. 4 mecze 0 punktów
Odpowiedz cytując