Tak naprawdę Legia dzisiaj zrobiła nam dużą przyjemność. Ogladanie głupkowatych min Filipiaka, słuchanie wydzierającego się na gnieździe syna komendanta małopolskiej policji próbujacego zachęcać gawiedź do jeszcze większego bluzgania Legii, ogólny zawód spowodowany wynikiem, drugi z rzędu mecz przegrany u siebie i rozpoczęcie po raz kolejny powrotu do III ligi.
A na wyścig z Legią mamy jeszcze ...28 kolejek.

Przypominam histerykom zeszły sezon, kiedy ferowali MP dla .. najpierw warszawskiego Groclinu, potem Jagiellonii a na końcu zdziwili się że 3 kolejii przed końcem MP została...Wisła

.