Arked napisał(a):

|
Z Widzewem zgoda ale mecz z Polonią to musisz chyba jeszcze raz obejżeć, może wtedy ci się uda to dostrzec.
|
Zagrali słabo w obu meczach , grali wolno i niedokładnie ,nie było w ogóle żadnego pomysłu na grę tylko indywidualne pchanie sie z piłką na rywala , i jak dla mnie to Polonia Warszawa była wczoraj bardziej do ogrania bo nie zaprezentowała nic .