Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15472
Stary 07.08.2011, 20:35
Arked napisał(a):Wyświetl post
Z Widzewem zgoda ale mecz z Polonią to musisz chyba jeszcze raz obejżeć, może wtedy ci się uda to dostrzec.
Zagrali słabo w obu meczach , grali wolno i niedokładnie ,nie było w ogóle żadnego pomysłu na grę tylko indywidualne pchanie sie z piłką na rywala , i jak dla mnie to Polonia Warszawa była wczoraj bardziej do ogrania bo nie zaprezentowała nic .
Odpowiedz cytując