zim zum napisał(a):

System sprzedawania tych biletów jest poroniony. Wytłumaczcie mi jak Wisła ma zamiar sprzedawać online bilety skoro żeby kupić bilet zawsze trzeba nosić kartę i nawet pesel nie pomoże. Po uruchomieniu sprzedaży online wydrukujesz sobie kartkę "Pędź do strefy kibica i nabij bilet na kartę" ? To jest po prostu żenada. (...)
|
Domyślam się że system polega na tym że bilet jest przypisywany do karty, przykładając kartę do czytnika przy kołowrotku system sprawdza czy do danej karty przypisany jest bilet i cię wpuszcza lub nie. Tak więc kupując przez neta po prostu w systemie Ci nabije bilet na kartę.