Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
 
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5769
Stary 07.08.2011, 20:34
zim zum napisał(a):Wyświetl post
System sprzedawania tych biletów jest poroniony. Wytłumaczcie mi jak Wisła ma zamiar sprzedawać online bilety skoro żeby kupić bilet zawsze trzeba nosić kartę i nawet pesel nie pomoże. Po uruchomieniu sprzedaży online wydrukujesz sobie kartkę "Pędź do strefy kibica i nabij bilet na kartę" ? To jest po prostu żenada. (...)
Domyślam się że system polega na tym że bilet jest przypisywany do karty, przykładając kartę do czytnika przy kołowrotku system sprawdza czy do danej karty przypisany jest bilet i cię wpuszcza lub nie. Tak więc kupując przez neta po prostu w systemie Ci nabije bilet na kartę.
Odpowiedz cytując