System sprzedawania tych biletów jest poroniony. Wytłumaczcie mi jak Wisła ma zamiar sprzedawać online bilety skoro żeby kupić bilet zawsze trzeba nosić kartę i nawet pesel nie pomoże. Po uruchomieniu sprzedaży online wydrukujesz sobie kartkę "Pędź do strefy kibica i nabij bilet na kartę" ?

To jest po prostu żenada.
To samo z karnetami. Po cholere człowiek ma kupować karnet jak coś mu wypadnie i nie może oddać komuś innemu wejścia tylko się marnuje. Kolejny raz powtarzam - żenada.