AS82 napisał(a):

|
W tym sa lepsi ,że sa wybiegani , silni fizycznie ,graja dokladnie pilka czego u nas w meczach z Widzewem i Polonia W. nie widzialem .
|
Z Widzewem zgoda ale mecz z Polonią to musisz chyba jeszcze raz obejżeć, może wtedy ci się uda to dostrzec.