Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marcin4691
Member
Od: 07.2008
Skąd: Bieżanow
Offline
#
23175
07.08.2011, 20:17
gdzie znajduja sie staree tereny ts wisla chodzi mi o taki oposzczony basen,korty tenisowe ...
podejrzewam ze gdziess kolo stadionu ale czy mogly mi ktoss tak dokladniej wytlumaczyc bardzo prosze o pomoc.Dziekuje
marcin4691
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin4691
Znajdź inne posty napisane przez marcin4691