Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10787
Stary 07.08.2011, 19:41
Daj już spokój z tym Tomem! W Łoweczu wyszedł mu mecz życia, w Krakowie zaczął grać, jak sprawa awansu była rozstrzygnięta. Zresztą przez pięć lat strzelił w lidze 15 bramek, o asystach niestety nie ma informacji. W Bułgarii, oprócz 3-4 zespołów, w lidze grają bardzo słabe drużyny 15 bramek to powinien mieć na sezon...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując