|
Daj już spokój z tym Tomem! W Łoweczu wyszedł mu mecz życia, w Krakowie zaczął grać, jak sprawa awansu była rozstrzygnięta. Zresztą przez pięć lat strzelił w lidze 15 bramek, o asystach niestety nie ma informacji. W Bułgarii, oprócz 3-4 zespołów, w lidze grają bardzo słabe drużyny 15 bramek to powinien mieć na sezon...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|