Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12420
Stary 07.08.2011, 19:32
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Będzie można jakoś na internecie zobaczyc retransmisję? Bo dopiero do domu wróciłem ;/.
o 21 jest powtórka na C+ GOL
Odpowiedz cytując