Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15464
Stary 07.08.2011, 19:13
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ja Was straszyć nie chce, ale mamy jeden punkt więcej niż Podbeskidzie i o dwa oczka więcej niż Cracovia. Że się jeszcze co niektórzy nie podcinają....
Teraz jest cel LIGA MISTRZÓW - nic innego się nie liczy, oni mogą pisać i mówić że będą grać perfekcyjnie ale za dużo w klubie się mówi o tym co będzie za 2 tygodnie. Rozkręcimy się gdy będzie wszystko wiadome.
Wierność
Odpowiedz cytując