Marszałek napisał(a):

|
Ja Was straszyć nie chce, ale mamy jeden punkt więcej niż Podbeskidzie i o dwa oczka więcej niż Cracovia. Że się jeszcze co niektórzy nie podcinają....
|
Teraz jest cel LIGA MISTRZÓW - nic innego się nie liczy, oni mogą pisać i mówić że będą grać perfekcyjnie ale za dużo w klubie się mówi o tym co będzie za 2 tygodnie. Rozkręcimy się gdy będzie wszystko wiadome.