serek.c2 napisał(a):

|
Ciebie Markus interesuje wyłącznie "sportowa" strona klubu (wnioskuję po Twoich postach na tym forum). Nie zrozumiesz nigdy kbiców, dla których honor, historia czy tradycja stanowią istotę Towarzystwa.
|
Doskonale rozumiem co znaczą honor, historia, czy tradycja. Nie zgadzam się jednak z nadużywaniem tych znaczeń, wypaczaniem ich i przyznawaniem SKWK jednostronnego prawa ich definiowania. SKWK nie stoi ponad nimi, nie ma monopolu na określanie, co jest dobre, a co złe, nie jest najwyższą i nieomylną wyrocznią w kwestii honoru lub jego braku. I nie ono ponosi odpowiedzialność za politykę kadrową klubu. Nie jest od pouczania Maaskanta, czy Valckxa kogo mają zatrudniać lub torpedowania ich decyzji.
Stachowiak czy dawniej Frankowski nie zrobili nic czym obraziliby Wisłę, nie splugawili jej. Nie tylko dlatego podburzanie przeciwko nim kibiców z poza sportowych powodów jest nie na miejscu.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"