Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH
Offline
#
4504
07.08.2011, 18:51
APOEL właśnie gra mecz o Superpuchar z Omonią Nikozja czyli derby Cypru. Skończyła się pierwsza połowa i wynik 0-0 ale niestety nie ma nigdzie na necie do oglądania patrzyłem.
Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga
!
NHwiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHwiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez NHwiernyTS