Rustin napisał(a):

|
To przywaliłeś jak łysy warkoczem. W czym Legia prezentuje się lepiej od Wisły? Oglądałem cały mecz i takiej Cracovii to by Podbeskidzie takie bramki strzelało. Dwa rykoszety i frajerstwo pasiastych stoperów, oto cała tajemnica trzech bramek dla gości. Lecha nie oglądałem to się nie wypowiem.
|
W tym sa lepsi ,że sa wybiegani , silni fizycznie ,graja dokladnie pilka czego u nas w meczach z Widzewem i Polonia W. nie widzialem .