Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15461
Stary 07.08.2011, 18:36
Rustin napisał(a):Wyświetl post
To przywaliłeś jak łysy warkoczem. W czym Legia prezentuje się lepiej od Wisły? Oglądałem cały mecz i takiej Cracovii to by Podbeskidzie takie bramki strzelało. Dwa rykoszety i frajerstwo pasiastych stoperów, oto cała tajemnica trzech bramek dla gości. Lecha nie oglądałem to się nie wypowiem.
W tym sa lepsi ,że sa wybiegani , silni fizycznie ,graja dokladnie pilka czego u nas w meczach z Widzewem i Polonia W. nie widzialem .
Odpowiedz cytując