Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15460
Stary 07.08.2011, 18:35
Cytat:
Cieszylismy sie ze Bakero i Skorza beda trenowac dalej Lecha i Legie ,a tu widać ,że wcale tak wesoło nie bedzie bo obie druzyny prezentuja sie bardzo dobrze , na pewno lepiej od Wisły aktualnie
Niby tak... ale z drugiej strony Lech rozwalił na kawałki ŁKS, który jaki jest - każdy widzi, a sam Lech jakoś fenomenalnie nie grał i tylko wynik imponujący, no a potem remis z Zagłębiem (a przecież nie grają w pucharach, mają siły). My: Cracovia, która aż się prosiła o lanie i nie trzeba było wspinać się na wyżyny umiejętności piłkarskich, żeby wygrać. Z tych trzech drużyn żadna jeszcze nie zagrała jak przystało na mistrza, więc zobaczymy co się będzie działo dalej.

Cytat:
Dwa rykoszety i frajerstwo pasiastych stoperów, oto cała tajemnica trzech bramek dla gości.
No wiesz, mieliśmy tyle celnych strzałów, ile Cracovia strzałów na bramkę w ogóle, a i generalnie spotkanie kontrolowaliśmy, więc to też nie do końca jest tak, że jakimś psim swędem wygraliśmy. Inna sprawa, że podstawowy wkład w nasze zwycięstwo w Krakowie miała fatalna postawa Cracovii, która w zasadzie w żadnej formacji nic nie pokazywała.
Legionista
Odpowiedz cytując