AS82 napisał(a):

|
Cieszylismy sie ze Bakero i Skorza beda trenowac dalej Lecha i Legie ,a tu widać ,że wcale tak wesoło nie bedzie bo obie druzyny prezentuja sie bardzo dobrze , na pewno lepiej od Wisły aktualnie
|
To przywaliłeś jak łysy warkoczem. W czym Legia prezentuje się lepiej od Wisły? Oglądałem cały mecz i takiej Cracovii to by Podbeskidzie takie bramki strzelało. Dwa rykoszety i frajerstwo pasiastych stoperów, oto cała tajemnica trzech bramek dla gości. Lecha nie oglądałem to się nie wypowiem.