Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15459
Stary 07.08.2011, 18:34
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Cieszylismy sie ze Bakero i Skorza beda trenowac dalej Lecha i Legie ,a tu widać ,że wcale tak wesoło nie bedzie bo obie druzyny prezentuja sie bardzo dobrze , na pewno lepiej od Wisły aktualnie
To przywaliłeś jak łysy warkoczem. W czym Legia prezentuje się lepiej od Wisły? Oglądałem cały mecz i takiej Cracovii to by Podbeskidzie takie bramki strzelało. Dwa rykoszety i frajerstwo pasiastych stoperów, oto cała tajemnica trzech bramek dla gości. Lecha nie oglądałem to się nie wypowiem.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując