Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50790
Stary 07.08.2011, 18:31
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tak, SKWK tamtą sprawę wygrało, co odbiło się negatywnie na Wiśle. Zyskała na tym tylko Jagiellonia. SKWK zadziało na szkodę Wisły w imię bezmyślnych pomówień,oskarżeń i pretensji, kompromitując się wówczas. W efekcie zamiast Frankowskiego dostaliśmy Matusiaka, a potem Lewadię. SKWK nie jest od kreowania polityki kadrowej klubu, nie bierze za nią żadnej odpowiedzialności, nie ma żadnego tytułu i monopolu do wystawiania cenzurek, kto zasługuje na grę w Wiśle, a kto nie. Stawiając się ponad wszystkim i wszystkimi oraz mówiąc, kogo ich osobistym zdaniem Wisła nie może zatrudnić, a następnie próbując podburzać kibiców przeciwko takiej osobie, szkodzą, a nie pomagają Wiśle.

Ale dość o tym. To nie jest temat o SKWK i Frankowskim.
Ciebie Markus interesuje wyłącznie "sportowa" strona klubu (wnioskuję po Twoich postach na tym forum). Nie zrozumiesz nigdy kbiców, dla których honor, historia czy tradycja stanowią istotę Towarzystwa.
Odpowiedz cytując