Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15455
Stary 07.08.2011, 18:23
Jeśli grać z Cracovią w Krakowie to tylko jesienią - jest wtedy szansa, że sędzia nie będzie przeszkadzał

Mecz moim zdaniem bardzo podobny do wiosennego z tego roku, tyle że wtedy - mimo że Cracovia nie strzeliła ŻADNEJ prawidłowej bramki - skończyło się 3:3

Ważne, że do przodu
Odpowiedz cytując