Jeśli grać z Cracovią w Krakowie to tylko jesienią - jest wtedy szansa, że sędzia nie będzie przeszkadzał
Mecz moim zdaniem bardzo podobny do wiosennego z tego roku, tyle że wtedy - mimo że Cracovia nie strzeliła ŻADNEJ prawidłowej bramki - skończyło się 3:3
Ważne, że do przodu
