Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grze Gie
Member
Od: 02.2008
Skąd: Tarnów
Offline
#
15451
07.08.2011, 17:54
niby ramadan a Ntibazonkiza potrafi porządnie za....ić hehe
Grze Gie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grze Gie
Znajdź inne posty napisane przez Grze Gie