ToTylkoJa napisał(a):

|
Z taką grą jak z Widzewem to ja nie widzę Wisły w meczu z Legią
|
Wiecie co to ironia,ale pospinani.
A co do Mopa. Nie,bynajmniej nie chce go u nas, tylko widzę niesamowitą skuteczność i wolę walki,coś co od lat znamionuje ,w naszej lidze niedługo wygasający, kontrakt. Takie ruchy przepowiadające
