Wyświetl pojedynczy post
ceero
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Bieżanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50787
Stary 07.08.2011, 17:40
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tak, SKWK tamtą sprawę wygrało, co odbiło się negatywnie na Wiśle. Zyskała na tym tylko Jagiellonia. SKWK zadziało na szkodę Wisły w imię bezmyślnych pomówień,oskarżeń i pretensji, kompromitując się wówczas. W efekcie zamiast Frankowskiego dostaliśmy Matusiaka, a potem Lewadię. SKWK nie jest od kreowania polityki kadrowej klubu, nie bierze za nią żadnej odpowiedzialności, nie ma żadnego tytułu i monopolu do wystawiania cenzurek, kto zasługuje na grę w Wiśle, a kto nie. Stawiając się ponad wszystkim i wszystkimi oraz mówiąc, kogo ich osobistym zdaniem Wisła nie może zatrudnić, a następnie próbując podburzać kibiców przeciwko takiej osobie, szkodzą, a nie pomagają Wiśle.

Ale dość o tym. To nie jest temat o SKWK i Frankowskim.
Uzywasz slow na wyrost i probujesz naginać czasoprzestrzeń.
Jak pisalem wyzej, omamienie iluzoryczna szansą na lepszy wynik sportowy gdy tak naprawae nie ma zadnych przeslanek ze z Frankowskim tamta druzyna osiągnela by wiecej.
A skoro chcesz sie bawic w takie naiwne i dziecinne związki przyczynowo skutkowe to gdyby Frankowski wtedy trafil do Wisły to i według ciebie lewadia by sie nie przytrafiła to dalej pewnie odpadlibysmy w nastepnej rundzie, moglbys zapomniec o Stanie, Maskaancie, Meliksonie i Ilievie.
W zamian miałbys Frankowskiego, Sikore, na ławce Michniewicza albo innego polskiego magika a za transfery odpowiadałby Kapka do spóły z Rogalą.
Tak wiec nie dziękuj skwk że obecnie masz co analizować. Wystarczy zwykła cicha wdzięczność
Odpowiedz cytując