Tekty o latach świetlych rzeczywiście troszkę śmieszne, ale większą głupotę słyszałem gdzieś, że "Legia i Widzew też grały w LM i co? Jakoś się nie wybiły..."

Jednak przez te 15 lat chyba zwiększyły się stawki, budżety i wszystko
Oczywiście, że działacze mogą prze.......ić każdą kwotę, ale im większa kwota, tym jednak więcej zostanie też dla Wisły. I tu bym upatrywał szansy na wymarzoną bazę treningową z prawdziwego zdarzenia!