Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15446
Stary 07.08.2011, 17:32
O przepraszam, Podbeskidzie ma 1 pkt, a jak Cracovia utrzyma "formę" to może te jednego punktu długo się nie doczekać.
Taktyka na 3 defensywnych się opłaca na takie mecze, zagrać na 0 z tyłu a rywale sami sobie bramki strzelą.
Odpowiedz cytując