Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
15446
07.08.2011, 17:32
O przepraszam, Podbeskidzie ma 1 pkt, a jak Cracovia utrzyma "formę" to może te jednego punktu długo się nie doczekać.
Taktyka na 3 defensywnych się opłaca na takie mecze, zagrać na 0 z tyłu a rywale sami sobie bramki strzelą.
Piotson
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Piotson