|
W więzieniu bądz wojsku nie szanuje się słusznie konfidentów , ale i tam człowiek myślący powinien się wyłamać jeśli ewidentnie dzieje się coś niedobrego ( przedwszystkim gdy się dzieję ludziom krzywda) .
Widać w środowisku kibicowski jest presja na to by myśleć tak jak prawdziwy kibic myśleć powinien (każdy w tej grupie ma jakieś wyobrażenie kibica i zestaw zasad jakimi on powinien się kierować, co jest zupełnie naturalne ) , szczegolnie w grupie indywidualne świadome myślenie nie jest takie łatwe (grupa wymusza reakcje emocjonalne a także w przypadku konkretnych grup sposób myślenia .)
Gdyby ktoś się troszeczkę zastanowił to okazałoby się że nie ma problemu Stachowiaka , został on stworzony przez to że autor z Skwk patrzy na sprawę nieracjonalnie , emocjonalnie i życzeniowo - wystarczy wyjść ze skóry prawdziwego kibica żeby to zauważyć (teraz ten ktoś patrzy z perspektywy prawdziwego kibica ,a właściwie swojego wyobrażenia o nim .
Nie chcę tu obrażać prawdziwych kibiców , sam uważam że istnieją tylko jednostki a każda jednostka jest inna , każdy kto się uważa za prawdziwego kibica nim jest .
-----------------
Odnosząc się jeszcze do transferów ; Ciekawe czy ten planowany ofensywny transfer jest z myślą jeszcze o ostatniej rundzie eliminacji do LM .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|