Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15442
Stary 07.08.2011, 17:12
Cracovia gra frajersko zarówno w obronie jak i w ataku . Legia nie gra wielkiej piłki , ale gra wystarczająco dobrze by ograć spokojnie Cracovie .

Jeśli Legia chce cokolwiek zdziałaś w meczu ze Spartakiem to musi zacząć grać cokolwiek w obronie , bo to co wyprawia dzisiaj Żewłakow to swoiste harakiri . W środku pola i w ataku Legia może się podobać , oczywiście na tle Craxy , czyli bardzo niewymagającego rywala .
Odpowiedz cytując