|
Cracovia gra frajersko zarówno w obronie jak i w ataku . Legia nie gra wielkiej piłki , ale gra wystarczająco dobrze by ograć spokojnie Cracovie .
Jeśli Legia chce cokolwiek zdziałaś w meczu ze Spartakiem to musi zacząć grać cokolwiek w obronie , bo to co wyprawia dzisiaj Żewłakow to swoiste harakiri . W środku pola i w ataku Legia może się podobać , oczywiście na tle Craxy , czyli bardzo niewymagającego rywala .
|