MicK napisał(a):

Pewnie nie wszyscy wiedzą, więc napiszę.
Dodatkowa opcja, która pojawiła się u nowego realizatora transmisji ekstraklasy jest dostępna na kanałach HD canal+.
Jest możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej. Z komentatorami, lub BEZ KOMENTATORÓW.
Miły dodatek
|
Opcja Canal+ bez komentatorów istnieje już od dawna. Tylko że do tej pory trzeba było wyszukać osobny kanał o nazwie 4823. Jak ktoś nie ma C+Sport HD to może spróbować znaleźć go u siebie. Parametry ma takie same jak zwykły C+Sport.