Piotson napisał(a):

|
Oglądacie Cracovia-Legia? Legia taka dobra, czy Cracovia słaba?
|
Rzecz jasna jedni i drudzy nie są wiele warci

ale mniejsze dno prezentują Ci z Warszawy. Dlatego prowadzą.
Cracovia, tutaj skończy się pewnie na 0-2. Podbeskidzie 0-6, ŁKS 0-4, no to ci 0-2.
Czy Manu wygasa umowa?