Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grze Gie
Member
Od: 02.2008
Skąd: Tarnów
Offline
#
15430
07.08.2011, 16:44
Piotson
napisał(a):
Oglądacie Cracovia-Legia? Legia taka dobra, czy Cracovia słaba?
dwie przypadkowe bramki
Grze Gie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grze Gie
Znajdź inne posty napisane przez Grze Gie